CCTV Kamera Sistemleri

Kapalı devre televizyon sistemi anlamına gelen, izlenmesini istediğiniz bölgenin farklı yerlerine yerleştirilen kameralar ile ortamı kontrol altına alan, kötü niyetli kişilerin tespitini sağlayan, çok yüksek caydırıcı özelliği olan, karanlıkta insan gözünün görmediği yerlerde infrared aydınlatma  sayesinde görüntüleme sağlayan sistemlerdir. Yaygın olarak analog ve IP kamera teknolojileri tercih edilmektedir.

CCTV kamera sistemleri görüntü ve ses kaydı, uzaktan izleme ve kayıtları oynatma ihtiyacı duyulan her yerde kullanılabilir.

Standart (BOX) Kamera

Genellikle kutu şeklinde olan ve üzerine uygun lens takılması gereken profesyonel kameralardır. Box kameralar iç ortamda dahili montaj ayağı ile dış ortamda ise harici muhafaza içerisine yerleştirilerek kullanılır.

Gece Görüşlü (BULLET) Kamera

Sahip oldukları infrared ledler sayesinde karanlık ortamlarda güvenlik ihtiyacını karşılayan ve led sayılarına bağlı olarak farklı mesafelerde kaliteli görüntü alınmasını sağlayan kameralardır.

Dome Kamera

Standart kameralar ile aynı özelliği taşıyan, estetik açıdan ilgili lokasyon ile bütünlük sağlayan kameralardır. İnfrared’li olan modelleri de mevcuttur.

Speed Dome Kamera

Dış ve içi mekanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış, yatayda 360 derece, dikeyde ise 180 derece hareket kabiliyetine sahip, üzerindeki gelişmiş lens teknolojisi sayesinde optik ve dijital zoom yapabilen, harekete odaklanma özelliği ile yakaladığı hareketli görüntüyü takip edebilen ve noktasal tur özelliği ile belirleyeceğiniz stratejik noktalara odaklanabilen kameralardır.

Lens

Görüntü almak istenilen mesafe ve açılara göre farklılık gösteren lensler, bir alandan yansıyan ışığı toplar ve kamera üzerindeki görüntü sensörüne net ve berrak bir görüntü odaklanmasına yardımcı olurlar.

DVR/NVR Kayıt Cihazları

CCTV kamera sistemlerinde analog ve IP kamera görüntülerinin kaydedilmesi için kullanılan profesyonel kayıt cihazlarıdır.

Menü