Ses-Anons Sistemleri

Yangın, deprem, su baskını veya her türlü afet sırasında, özellikle bina içindeki insanları sesli olarak uyararak güvenli bir şekilde binayı tahliye edilmesi için kullanılan, Yangın İhbar Sistemleri ile entegre çalışan yardımcı sistemlerdir. Ayrıca müzik yayını için de tercih edilir.

Hoparlörler

Sıva Altı, Sıva Üstü, Duvar Tipi, Dış Alanlara uygun, çeşitli ebat, şekil ve watt’larda üretilmiş, sesin homojen bir şekilde iletilmesi için mekanlara uygun adetlerde yerleştirilen cihazlardır.

Mikrofonlar

Binalarda görevliler tarafından insanları sesli olarak uyarmak,  bölgesel veya tüm binaya yönelik anons işlemini yapan ünitedir.

Anfi ve Mikserler

Ses-Anons Sistemlerinin merkezinde yer alan ve sahadaki hoparlör, mikrofon, ses kontrol üniteleri gibi cihazları kontrol etmek ve yönetmek için kullanılan çeşitli watt kapasitelerinde, modüler olarak genişleyebilen yapıda üretilmiş ünitelerdir. Acil-Anons ses kaydı, müzik kaynağı, radyo gibi özellikleri de içinde barındıran bu cihazlar, binalardaki tüm ses-sisteminin senaryoya uygun yönetilmesini sağlarlar.

Menü