Video İnterkom Sistemleri

Özellikle Rezidans, Villa ve Apartmanlarda Görüntülü ve Sesli iletişim sağlayarak yetkisiz insanların binaya girişini önleyen sistemlerdir. Analog ve IP olarak iki farklı teknolojiye sahip olup bina otomasyon sistemine entegre edilebilen ürünler de mevcuttur.

Apartman Sistemleri

Video interkom sistemleriini en yaygın olduğu tek bloktan oluşan apartmanlara uygun sistemlerden, çok bloklu sitelere kadar çözümlerimiz mevcuttur. Sağlam, Estetik ve Uzun ömürlü Kameralı LCD Ekranlı Zil Üniteleri, 3,5”, 4.3”, 5,6”, 7” ve 10” Görüntülü Telefon seçeneklerden, dokunmatik ekranlara ve site kamera sistemine engere olabilen çözümlere kadar çeşitli seçenekler sunmaktayız. Daireler kendi arasında görüşebildiği gibi, site içindeki sosyal tesislerle veya güvenlik noktaları ile iletişime geçebilirler. Sistemlerini yenilemek isteyenler için mevcut kablo altyapısını değiştirmeye gerek kalmadan çalışabilen kaliteli ürünlerimiz ile, hızlı ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

Villa Sistemleri

Bir veya birden çok girişi olan Villalar için kaliteli ve estetik ürünler sunuyoruz. İster villa içinde, ister bahçede iken ve isterseniz de evde yokken mobil olarak kapınıza gelen kişilerden haberdar olabilirsiniz.

IP Sistemleri

Yine IP tabanlı ve çok gelişmiş akıllı özellikleri sahip, içinde Güvenlik ve Ev Otomasyonu özellikleri de taşıyan çözümlerimiz de mevcuttur.

Menü