IP ve AHD CCTV Kamera Sistemleri

CCTV kamera sistemleri çoğunlukla güvenlik ve denetleme amacıyla kullanılan, aynı zamanda görüntü ve ses kaydı yapabilen, gerektiğinde uzaktan internet üzerinden, akıllı telefonlar, tabletler ve bilgisayar üzerinden takip yapılabilen sistemlerdir.

Video Wall Uygulamaları

Video Wall uygulamaları ve cihazlarıyla yüzlerce kamerayı tek büyük bir ekranda izlemeniz mümkündür. Bunun için çoklu ekranlardan oluşan izleme merkezlerindeki monitörler tek ekran gibi çalıştırılarak, güvenlik operatörleri için kameraları izleme ve takip çok kolay hale getirilir.

Termal Kamera Sistemleri

Termal Kamera çözümleri, yapay zeka algoritması sayesinde 3mt mesafeye kadar hızlı ve temassız ölçüm yapıp Blackbody cihazı ile son derece hassas (+- 0,3 dereceye kadar) vücut sıcaklığı veya geçtiği diğer yerlerdeki insan sıcaklıkları ölçerek salgınları önleme ve kontrolüne yardımcı olur.

Standart ateş ölçerlerle ortalama 5000 insan ateş ölçüm işlemi 4.2 saat gibi uzun bir sürede yapılırken, Termal Kamera çözümü ile 30dk. Gibi kısa bir sürede ölçüm işlemi yapılabilir.

Kişi ve Alan Sayma Sistemleri

Kişi ve Alan Sayma Sistemleri, Salgın (Covid-19) gibi durumlar için tasarlanmış uygun maliyetli, temassız, doğru ve verimli çözümdür. Çalışmak zorunda olan küçük ve orta ölçekli (süpermarket, kargo firmaları, fabrika v.b) işletmeler için gerekli düzenlemeyi, insan takibi, giriş-çıkış kontrolünü yaparak enfeksiyon ve temas risklerini azaltma gibi durumları kontrol altına almak için kolaylık sağlar.

Menü